mv_insta

Nie pobieramy danych za siedzenie na fejsie

Październik 24, 2015

Dbamy o więzi naszych użytkowników, dlatego wprowadziliśmy darmowy dostęp do aplikacji Facebook i Messenger! Od dzisiaj, we wszystkich planach taryfowych umożliwiamy bezpłatne korzystanie z portalu, bez pobierania danych z pakietu internetu.

Wiemy co jest istotne dla naszej społeczności. Dzięki tej funkcjonalności, Vikingowie będą mogli bez obaw porozumiewać się ze swoimi przyjaciółmi, publikować wpisy na Facebooku, przeglądać posty oraz oglądać zdjęcia i filmy zamieszczone na portalu. To oczywiście nie koniec naszych nowości – zapowiada Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Dane, które zużyjemy podczas przeglądania portalu nie zostaną pobrane z naszego konta, pod warunkiem, że będziemy korzystać z aplikacji Facebook oraz Messenger.

Usługa jest dostępna dla wszystkich użytkowników, bez konieczności wpisania kodu promocyjnego, bądź aktywowania specjalnej paczki. Wymagana jest jedynie poprawnie zainstalowana aplikacja Facebook oraz Messenger na telefonie oraz aktywny pakiet Internetu.

Wasze komentarze: