87c4440c-6dd9-4ef8-bf67-3924638254ae

Punkty dla nowych Vikingów

Kwiecień 25, 2016

Nowi Vikingowie na naszym pokładzie, którzy dołączą do Mobile Vikings na zaproszenie swoich kompanów dotychczas korzystających już z usług sieci, dostaną bonus w postaci Punktów Vikinga.

Mobile Vikings wprowadza modyfikacje w swoim programie lojalnościowym. Od dziś będzie on funkcjonował pod nazwą „Darmowe doładowania”. Dzięki zmianom nowi Vikingowie, którzy przyjęli zaproszenie do naszego grona od znajomych korzystających już z usług Mobile Vikings, dostaną mały prezent na start. Będzie to 19 Punktów Vikinga wymiennych na doładowanie. Dotychczas taki bonus otrzymywali tylko stali użytkownicy.

– Vikingowa społeczność dynamicznie się rozrasta, co nas bardzo cieszy. Ważni są dla nas zarówno stali członkowie, jak i osoby, które dopiero do nas dołączają. Do tej pory za przekonanie swoich znajomych do korzystania z usług Mobile Vikings nagradzaliśmy jedynie stałych użytkowników. Teraz chcemy też miło powitać w naszym gronie nowych Vikingów. Społeczność Mobile Vikings jest dla nas najważniejsza i dlatego nieustannie podejmujemy działania, które mają na celu wprowadzać dobre dla niej rozwiązania. Uważamy, że i młody Viking, i ten z większym stażem powinien dostać od nas od czasu do czasu mały prezent. Lubimy rozdawać bonusy Vikingom, wszystkim – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings.

Zasady programu “Darmowe doładowania” są proste.

Viking, który zwerbował do naszej drużyny nowego członka dostaje 19 Punktów Vikinga i może wymienić je na darmowe doładowanie. Jest tylko jeden warunek – znajomy, który przyjął zaproszenie do korzystania z usług Mobile Vikings musi aktywować konto doładowaniem za minimum 19 zł.

Od dzisiaj także nowy użytkownik, który przyjął zaproszenie do korzystania z naszych usług od znajomego będącego już członkiem naszej społeczności, otrzyma bonus w postaci 19 Punktów Vikinga wymiennych na doładowanie. Musi jednak pamiętać o doładowaniu swojego konta trzy razy za minimum 19 zł w ciągu 6 miesięcy.

Vikingowie, którzy do tej pory uczestniczyli w programie Rok za free nadal będą mieli czas na dokończenie tego programu.

Zmiany w „Darmowych doładowaniach” to nie jedyne nowości w Mobile Vikings. Od dzisiaj logowanie we wszelkich formularzach będzie możliwe nie tylko poprzez adres e-mail, ale i numer telefonu podpięty pod konto Vikinga.

Więcej szczegółów znajdziecie na dedykowanej stronie Mobile Vikings oraz w regulaminie.

Vikingowie, uroczyście zapowiadamy, że to dopiero początek zmian ułatwiających korzystanie z usług Mobile Vikings!

EDIT: Obowiązuje nowa oferta. Szczegóły sprawdźcie tutaj.

Wasze komentarze: