viking-doładowanie-konta_BLOG

Jak doładować konto, czyli profesjonalny kurs żeglugi drakkarem!

Marzec 5, 2019

Wiatr we włosach, wystarczające saldo i swobodna żegluga. Brzmi wspaniale? Pełna zgodność – nikt nie wyobraża sobie pozostać na środku morza bez łączności, wsparcia i tych dziesięciu godzin kompilacji przezabawnych kotów na YouTube. Jak więc swobodnie i bezpiecznie przerzucić złote monety na drakkar, a więc doładować konto? Sposobów jest całkiem sporo!

Postawmy sprawę jasno już na samym początku: niezależnie od tego, którą drogę wybierzecie – każda z nich jest całkowicie bezpieczna i sprawdzona! Nie ma opcji, żebyście się zgubili na którejkolwiek ze ścieżek, a tym bardziej (o zgrozo!) zgubili Wasze fundusze. Do rzeczy!

Twój smartfon i Viking App!

Telefon i nasza aplikacja jaka jest (no cześć, piękna!) – każdy widzi. W niej możecie wybrać, czy chcecie doładować ofertę lub zakupić pakiet/uzupełnienie salda. Pełen wachlarz! Jak sprawnie przerzucić sakwę z mamoną? Możecie to zrobić dzięki:

– karcie płatniczej (system płatności online kartą MasterCard / Visa),
– przelewowi internetowemu Dotpay,
Punktom Vikinga! (jeśli takie posiadacie)

Prawda, że proste?

Życie bez zmartwień, czyli… autodoładowanie!

Nazwa mówi wszystko, ale gdybyście mieli wątpliwości to w bardzo luźnej interpretacji jest to cudowne dziecko, będące owocem mariażu funkcji autopilota z opcją swobodnego przepływu środków pieniężnych. Jak wygląda ten proces?

Ponownie:

1) Uruchamiacie Viking App (bądź wchodzicie na naszą stronę i logujecie się na Wasze konto Vikinga),

2) Podpinacie Waszą kartą płatniczą i…

3) Uruchamiacie usługę autodoładowania. To tyle! Co miesiąc ustalona kwota zasila Wasz pokład, a Wy możecie swobodnie żeglować bez ryzyka, że zapomnicie dokonać doładowania na własną rękę.

Jeśli macie jakiekolwiek obawy względem podpięcia Waszej karty – to bezzasadnie! Dlaczego? Płatności realizowane są przy wsparciu sprawdzonej platformy płatności online Ayden (bit.ly/SprawdzoneZrodlo), z którym macie także do czynienia, jeśli zagrzewacie się do walki muzyką ze Spotify, szukacie bitewnych inspiracji na Netflixie lub jedziecie Uberem do naszej siedziby, aby odebrać kartę. Wszystkie te usługi również wykorzystują tę platformę.

Dodajesz kartę płatniczą i… ślesz SMS-y!

Proces przebiega w podobny sposób co autodoładowanie. Rozpoczynacie od podpięcia karty płatniczej, a kwestia kiedy zapragniecie doładować konto… leży całkowicie po Waszej stronie, ponieważ sami decydujecie, kiedy chcecie wysłać SMS, który doładuje Wam konto.

Cumujecie w porcie

Konkretniej – na naszej stronie głównej, gdzie ścieżka rozgałęzia się na dwie dodatkowe: z logowaniem, bądź bez logowania na konto. Pierwszą na pewno będziecie zainteresowani, jeśli na swoim koncie zgromadziliście odpowiednią ilość punktów Vikinga, niemniej obie mają dwa wspólne punkty, jeśli mowa o płatnościach. Są to ponownie:

– karta płatnicza (MasterCard/Visa),
– przelew internetowy Dotpay,

Przy wsparciu doładowań Play

Nie bez przyczyny wymieniamy ten rodzaj drogi, jako ostatni. Na ten moment (początek marca) w dalszym ciągu możecie korzystać ze standardowych doładowań wybranym kanałem, jaki oferuje nasz partner infrastrukturalny – Play*. Jednak wraz z końcem tego miesiąca odchodzimy od tej ścieżki, więc to ostatni moment, aby… przerzucić się na ścieżki wymienione powyżej!

Jeśli dalej będziecie chcieli korzystać z tego rozwiązania – od kwietnia doładowanie przez kanały Play zadziała jak zwyczajne doładowanie dowolną kwotą. Przede wszystkim – nie aktywuje jednak oferty i nie przedłuży wartości konta. Może więc okazać się pomocne głównie w sytuacji, gdy będziecie nagle potrzebować doładowania salda.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości co to poszczególnych dróg – nie wahajcie pytać się tutaj, lub… naszego Help Desku!

Jak doładować konto?

* Vikingowie, którzy dołączyli do nas po 13.12, nie mogą już korzystać z pełni możliwości doładowań Play – takie doładowanie dodaje tylko środki do salda.

Wasze komentarze: