Audioteka – po prostu dobrze opowiedziane historie

Miłośnicy literatury słuchanej, mamy dla Was prawdziwą gratkę! Do grona naszych partnerów dołącza Audioteka, serwis oferujący ponad 6000 audiobooków i słuchowisk. To największy gracz na rynku i twórca takich superprodukcji jak #Lśnienie, #GraOTron, #Karaluchy i #OjciecChrzestny. Dla świeżo upieczonych Vikingowych moli książkowych specjalna promocja – rabat do 20 zł na dowolną pozycję z Audioteki.

Danuta Stenka, Krystyna Czubówna czy Piotr Fronczewski. Zapewne dobrze kojarzycie te głosy z popularnych filmów i programów telewizyjnych. Dzięki Audiotece możecie je usłyszeć również w swoich samochodach w drodze do pracy, podczas relaksu w domu – w ciepłe, letnie popołudnie czy w słuchawkach podczas podróży pociągiem. Audioteka oferuje ponad 6000 różnych historii opowiedzianych w formie audiobooków i słuchowisk przez najlepszych lektorów. I to aż w 12 językach, poza polskim również m.in. w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, czeskim czy węgierskim.

Audiobooki z Audioteki możecie kupować w serwisie, zakładając własne konto, jak również w dedykowanej aplikacji.  Większość materiałów jest dostępna do przesłuchania przed właściwym zakupem (do dwóch godzin, czyli ok. 10% całego tekstu). Wszystkie nabyte słuchowiska czy audiobooki możecie kolekcjonować na swojej prywatnej, indywidualnej i  wirtualnej “półce”, do której zawsze macie dostęp, z dowolnego urządzenia, w dowolnym momencie.

Zakupy w Audiotece są bezpieczne i wygodne. Macie do wyboru kilka opcji płatności, a zakup audiobooka nie zajmie Wam więcej niż kilka chwil.

Audiobooki możecie  słuchać na wielu urządzeniach: komputerze, telefonie, tablecie, odtwarzaczu mp3. To bardzo wygodne i proste w użyciu rozwiązanie, które pomoże Wam połączyć miłość do literatury z … chronicznym zapracowaniem i brakiem czasu 🙂

W ramach specjalnego kodu rabatowego Vikingowie, którzy nie mają jeszcze konta w serwisie Audioteka, zyskają rabat do 20 zł na dowolną pozycję (rabat nie może być większy niż 80% ceny książki).