BlackBeard, czyli wszystko czego potrzeba mężczyźnie

BlackBeard to pierwsze w swoim rodzaju miejsce na mapie Wrocławia. Mieszczący się przy ul. Tęczowej elegancki golibroda, to nie tylko fryzjer dla mężczyzn, ale także salon z ekskluzywnymi alkoholami oraz przestrzeń warsztatowa. A już teraz w ramach współpracy Mobile Vikings i BlackBeard możecie liczyć na jesienne oferty specjalne.

BARBER_BLOG

Wrocławski BlackBeard to miejsce stworzone z pasji. Pomysłodawcami i właścicielami salonu są Patryk Kozyra, Jacek Boniecki oraz Tomasz Krzyk – znawcy alkoholu i kultury jego spożywania. To właśnie tę kulturę spożywania, jak sami mówią, chcą szerzyć na tyle, na ile to możliwe. Dlatego BlackBeard to nie tylko salon alkoholi, ale także przestrzeń warsztatowa i edukacyjna, w której odbywają się szkolenia i degustacje mające na celu poszerzenie wiedzy wrocławian o tym, jak cieszyć się smakiem alkoholu. A i same trunki dostępne w lokalu są nie byle jakie – to często sprowadzane z dalekich krajów napoje niedostępne wcześniej w naszym kraju. A do tego wszystkiego, oczywiście, golibroda.

W październiku Vikingowie w ramach oferty specjalnej będą mogli skorzystać z 10% rabatu na usługi barbera. Ale to nie wszystko – w listopadzie będziecie mogli skorzystać z rabatów na jesienne Vikingowe trunki, a promocje pojawią się również w okresie świątecznym – ale o tym później. 🙂 Więcej o współpracy Mobile Vikings i BlackBeard przeczytacie w naszej rozmowie.