Boldking

Wśród naszych vikingowych partnerów od niedawna możemy gościć młodą i w zawrotnym tempie rozwijającą się markę  online – Boldking, która oferuje nowość na rynku – inteligentne maszynki i akcesoria do golenia. W ramach partnerstwa Vikingowie otrzymają kod zniżkowy na zestaw startowy.

Breif_17_07_4

Firma założona w 2013 roku, z siedzibą w Amsterdamie, obecnie działa już na wielu europejskich rynkach, w tym również na rynku polskim. Boldking podjął wyzwanie  zmodyfikowania konwencjonalnych maszynek do golenia. Owocem ich pracy było stworzenie inteligentnej maszynki, która posiada bardzo elastyczne ostrza, które podążają za naturalnymi konturami twarzy.

Boldking, tak jak Mobile Vikings podchodzi do swoich klientów z najwyższą dbałością o każdy szczegół, dlatego stawia im cztery obietnice:

  • wyjątkowe ostrza –  elastyczne i innowacyjne ostrze, które sięga nawet w trudno dostępne miejsca,
  • przystępna cena – najwyższa jakość w przystępnej cenie,
  • najlepsza usługa – nie musisz już zawracać sobie głowy kupnem nowych maszynek w sklepie,
  • dbałość o środowisko – opakowanie zrobione jest z tektury, a maszynki nadają się do recyklingu.

Vikingowie dostali możliwość zapoznania się z produktami tej marki, poprzez kod zniżkowy na zestaw startowy, w którym otrzymają podstawowy uchwyt, zestaw czterech ostrzy, krem po goleniu, przyssawkę do zawieszania maszynki do golenia oraz książeczkę z poradami dotyczącymi golenia. Zestaw ten jest dostępny na stronie Boldking w cenie regularnej – 64 zł, a w specjalnej ofercie dla Vikingów – 50 zł.