Clicks.life

W gronie partnerów Mobile Vikings witamy Clicks.life – firmę produkującą magnetyczne sznurówki do butów. W ramach naszej współpracy Vikingowie otrzymają stały rabat w wysokości 5% na dowolne zapinki, które zakupią w sklepie internetowym Clicks.life.

14699692_1215715611833460_2012998361_o

Clicks.life to wyjątkowe, magnetyczne sznurówki do butów. Zmieniają one proces wiązania w jedno proste kliknięcie. A do tego dają gwarancję, że nasze obuwie się nie rozwiąże. To wszystko dzięki zastosowaniu silnych magnesów, które nie pozwalają na rozłączenie się całego mechanizmu.

Magnetyczne zapinki zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. Od dziś możecie zapomnieć o wciskaniu butów na siłę, potykaniu się o własne sznurówki czy nieestetycznych supłach.  Zapinki usamodzielniają także seniorów i osoby niepełnosprawne. A do tego są estetyczne, występują w wielu kolorach i pasują do wielu fasonów obuwia.

W ramach naszego partnerstwa z Clicks.life możecie  liczyć na stały rabat w wysokości 5% przy zakupie zapinek przez sklep internetowy producenta sznurówek. Przy zamówieniu wystarczy wpisać kod “MOBILEVIKINGS”, a po pozytywnym zweryfikowaniu przez przedstawicieli Mobile Vikings, zniżka zostanie Wam udzielona. 

Sznurówki od Clicks.life to nowy, innowacyjny trend na polskim rynku. Więcej o naszym partnerze dowiecie się na stronie internetowej.