Etno Cafe

Drodzy Vikingowie, czy są wśród Was “kawowi zaparzeńcy”? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo do społeczności Mobile Vikings dołączają właśnie kawiarnie Etno Cafe. Własna palarnia i dbałość o produkty od początku do końca to elementy, składające się na sukces tego miejsca. W ramach naszej współpracy Vikingowie mogą liczyć na serię promocji. Aktualny rodzaj vikingowego dealu znajdziecie na swoim koncie w zakładce kupony. Zapraszamy!

Zrzut ekranu 2017-06-30 o 13.07.47

Etno Cafe to miejsce, którego sercem jest wrocławska palarnia kawy. Jego historia zaczęła się od przyjaźni z pewnym Etiopczykiem, który zaraził swoich wspólników miłością do czarnego napoju. W ten sposób narodziła się pierwsza polsko-etiopska spółka importująca  zielone ziarno do Polski.

Wybór plantacji, sprowadzenie zielonych ziaren i wypalenie ich we wrocławskiej palarni. Jeśli spytać eksperta, dopowie, że to… rzemieślniczy proces palenia, mistrzowskie czary mary, by wydobyć z ziarna  pierwotny potencjał. A wszystko robione bez pośpiechu, z uwagą i pasją. To właśnie kwintesencja tego miejsca.

Etno Cafe to obecnie nie tylko kawa z Etiopii, ale także Rwandy, Kolumbii, Papui Nowej Gwinei czy Brazylii. To wreszcie coś więcej niż kawa, ciastko, gazeta i miękka kanapa. Produkty oferowane przez Etno Cafe, ich autentyczny smak i aromat, to odpowiedź na potrzeby klientów, wiernie odwiedzających to miejsce zarówno we Wrocławiu, jak i Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Lesznie.

Podobnie jak Mobile Vikings, Etno Cafe stara się wyjść przed szereg i pokazać, że niezależnie od branży można myśleć nieszablonowo. W ramach współpracy Vikingowie mogą liczyć na serię promocji od swojego nowego partnera biznesowego. Na początku wystarczy, że zabiorą ze sobą dwójkę znajomych i zamówią po kawie, a otrzymają po świeżo wypiekanym croissancie w prezencie.