HisOutfit

Na nasz pokład wkracza nowy partner – His Outfit. Rodzinna firma z Górnego Śląska szyje oryginalne dodatki do męskiej garderoby, takie jak muszki czy krawaty. Vikingowie już teraz mogą odebrać 15-procentowy rabat na zakupy w internetowym sklepie lub otrzymać w prezencie gratisową poszetkę.

his_outfit_logo_CMYK

Znacie to uczucie, gdy w popularnym sklepie z odzieżą nie możecie znaleźć nic oryginalnego? A może od kilku sezonów szukacie krawata, który będzie pasował do ulubionej koszuli? W każdym wypadku powinniście zajrzeć na stronę hisoutfit.com.

Firma specjalizuje się w przygotowaniu męskich dodatków do ubrań, takich jak muszki, poszetki czy krawaty. Szeroki wybór produktów zadowoli nawet najbardziej wybrednego Vikinga. W ofercie znajdziemy tradycyjne wzory, w kratkę czy drobne groszki, ale też i bardziej oryginalne – jak w łowickie kwiaty, marynarskie kotwice czy serca. Ci, którzy nie boją się pójść o krok dalej, mogą wybrać muchę z motywem popkulturowym, np. z wizerunkiem Dartha Vadera.

Oprócz stałej oferty, przyjmowane są zlecenia indywidualne, a właściciele chętnie służą fachową poradą w doborze akcesoriów w zależności od okazji. Jeśli więc trapi Was pytanie, czy dana poszetka będzie pasować do muchy, którą już macie – wystarczy zwrócić się do właścicieli HisOutfit.

Dodatki z Górnego Śląska spotkamy w różnych zakątkach świata. Do tej pory do firmy zgłaszali się klienci m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Anglii. Zamówienia spływają też z modowych stolic Europy: z Paryża czy Mediolanu.

Właściciele firmy podkreślają, że liczy się dla nich przede wszystkim doskonałe przygotowanie każdego produktu. Elementy garderoby powstają w rodzinnej pracowni, z najlepszych tkanin: bawełny, lnu czy jedwabiu. W produkcję i sprzedaż zaangażowanych jest kilka pokoleń rodziny – nawet te najmłodsze, które chętnie pozuje do promocyjnych zdjęć.

Rodzinna firma HisOutfit zrodziła się z pasji do tworzenia pięknych i niebanalnych rzeczy. I chociaż początkowo były to m.in. ręcznie szyte kołnierzyki dla pań, z czasem zdecydowano się przygotować dodatki dla panów.

Dla Vikingów jak zwykle oferta specjalna – dwa kupony zniżkowe do wyboru. Jeden obejmuje 15-procentową zniżkę na wszystkie produkty w sklepie, dla zakupów powyżej 100 zł. Do dwóch takich samych produktów o różnym wzorze zamiast zniżki możecie odebrać gratisową poszetkę.

Więcej o historii firmy dowiecie się z naszej rozmowy z Olgierdem Botorem, jednym z właścicieli HisOutfit.