Instacase

W ramach rozwoju naszego programu partnerskiego do społeczności Mobile Vikings dołącza kolejna firma – Instacase, stawiająca na młodych, lubiących się wyróżniać posiadaczy smartfonów. Członkowie naszej społeczności będą mogli skorzystać na współpracy otrzymując jednorazowy rabat w wysokości 20% na wybrany produkt z oferty Instacase.

zrzut-ekranu-2017-01-03-o-14-27-22

Instacase to platforma pozwalająca na zakup wybranego, zaprojektowanego przez artystę modelu etui na telefon lub wykreowanie własnego, unikatowego wzoru. Tysiące ciekawych i skategoryzowanych przykładów jest dostępnych na stronie internetowej Instacase.pl. Oferta jest na tyle bogata, że w zależności od gustu, zainteresowań i posiadanego modelu telefonu, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Produkt skierowany jest do osób ceniących sobie indywidualizm i takich, w których drzemie dusza artysty. Chcąc uwolnić na moment kreatywność użytkowników, Instacase udostępnia proste w użyciu narzędzie jakim jest Kreator – to dzięki niemu każdy z Was będzie mógł stworzyć swój autorski, niepowtarzalny projekt.

Instacase przygotował dla Vikingów specjalną ofertę promocyjną – przy zakupie wybranego case’a otrzymacie kupon rabatowy. Wystarczy pobrać jednorazowy kod na 20-procentową zniżkę i użyć go podczas składania zamówienia przez stronę internetową Instacase.pl.

Więcej o Instacase znajdziecie na stronie internetowej.