Kadromierz

Do grona partnerów Mobile Vikings dołącza Kadromierz. W ramach naszej współpracy Vikingowie otrzymają darmowy, 30-dniowy dostęp do aplikacji oraz 50-procentową zniżkę na pierwszą fakturę za korzystanie z usługi.

lalalalalalalal

Kadromierz to nowoczesna aplikacja do zarządzaniem personelem online. Narzędzie to usprawnia procesy organizacji i kontroli czasu pracy w urzędach i instytucjach, firmach usługowych, szkołach, sklepach, restauracjach czy klubach. Można go z powodzeniem wykorzystywać wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba przygotowania harmonogramu, rejestracji czasu pracy oraz kontroli obecności pracowników.

Na czym polega działanie tej aplikacji?

Kadromierz to przede wszystkim narzędzie dla kierownika lub managera, które pomoże mu w tworzeniu grafików, budżetów oraz harmonogramów pracy firmy. Rozwiązanie to wypełnia lukę pomiędzy grafikiem pracy i listami obecności w formie kartki papieru czy skoroszytów Excel, a droższymi systemami HR, dedykowanymi dla większych firm. Dzięki oprogramowaniu w “chmurze”, do rejestracji czasu pracy można wykorzystać dowolne urządzenie z dostępem do Internetu, a pracodawca ma wgląd do listy obecności w czasie rzeczywistym.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, Kadromierz pomoże Ci  w organizacji pracy Twojej firmy. Automatyzacja procesu układania grafiku pozwoli Ci oszczędzić czas, który będziesz mógł przeznaczyć na rozwój biznesu, a także zapewni efektywną komunikację z zespołem.

Intuicyjny interfejs, komfort użytkowania oraz znacząca oszczędność czasu sprawią, że osoba korzystająca z Kadromierza nie wróci do starych metod planowania i rozliczania czasu pracy pracowników.

Kadromierz jako nasz partner przygotował dla Vikingów specjalną ofertę. Po podaniu kodu rabatowego dedykowanego naszym użytkownikom – „Mobile Vikings” otrzymacie darmowy, 30-dniowy dostęp do aplikacji, a następnie 50-procentową zniżkę na pierwszą fakturę za korzystanie z systemu. Kod rabatowy należy podać przy składaniu zapytania o usługę.

Więcej informacji o Kadromierzu znajdziecie na stronie aplikacji.