Kapitan Skarpeta

Wydawało się Wam, że w gronie partnerów Mobile Vikings nic Was już nie zaskoczy? Na naszej vikingowej planecie ląduje właśnie Kapitan Skarpeta, który wraz ze swoimi oddziałami wzorzystych, kolorowych i niebanalnych skarpet wypowiedział prawdziwą wojnę szarości i nudzie. Dla Vikingów przygotował natomiast aż 3 benefity – kody rabatowe na swoje produkty, zniżkę na skarpetkową subskrypcję oraz dostęp do nowych kolekcji jeszcze przed ich światową premierą.

Blog_17_05_2

Kapitan Skarpeta przeżył 181 trucizn wstrzykniętych mu bezpośrednio do serca. Nastawił sobie złamanie otwarte nogi stopą. Po godzinach udziela konsultacji z zakresu etyki papieżowi. Będzie pierwszym ambasadorem UNICEF na Marsie. To on nakłonił Billa Gatesa do zostania filantropem. A potem Warrena Buffeta. Na co dzień pochłania go jednak skarpetkowa rewolucja – tworzy oddziały skarpet, które walczą z szarością i nudną modą na polskich ulicach.

Oddział Kapitana Skarpety powstał we Wrocławiu pod dowództwem braci Kulików, Wojciecha i Kamila. Ich motywacją do powołania do życia nowego superbohatera w mieście była chęć zobaczenia na rynku skarpetek, które w 100 procentach odpowiadają pod względem jakości i wzorów gustom założycieli marki. Skarpeta jest ważnym dodatkiem, dopełniającym każdą stylizację i powinna być traktowana z należytą uwagą. Warto chodzić w skarpetkach z dumą i podwijać lekko nogawkę, żeby się nimi chwalić!

Dyrektor artystyczny Kapitana Skarpety, Wojciech, jest odpowiedzialny za wszystkie wzory skarpet. Skarpety są produkowane na Dolnym Śląsku, przez firmę z ponad 20-letnią tradycją z przędzy od polskiego dystrybutora. Nad sprawnymi przesyłkami czuwa dedykowana firma logistyczna.

Dzięki rozmaitym wzorom i kolorom skarpety od Kapitana można dopasować do każdej stylizacji. Wyśmienicie sprawdzają się też jako ciekawy dodatek do garnituru. No i sprawnie zwalczają modową nudę na polskich ulicach.

Skarpety od Kapitana można nabyć na stronie kapitanskarpeta.pl.

Vikingowie to wojownicy z krwi i kości. Zupełnie jak oddziały Kapitana Skarpety. Dlatego mogą skorzystać nie z jednego, nie z dwóch, ale z trzech benefitów:

– zniżki na rekrutację z szeregów Kapitana Skarpety (10-procentowy rabat przy zakupie jednej pary skarpet, 15-procentowy – przy zakupie dwóch i 20-procentowy – przy zakupie trzech par);

– zniżki na skarpetkową subskrypcję;

– ekskluzywnego traktowania przez dostęp do nowych kolekcji przed ich premierą.