14_02

Niczego przed nim nie ukryjesz. Spy Shop nowym partnerem Vikingów

Luty 10, 2017

Od podsłuchów po kamerki samochodowe – nasz nowy partner dysponuje sprzętem, który przyda się w wielu codziennych i niecodziennych sytuacjach. Na początek naszej współpracy Vikingowie dostaną 10% rabatu na nowe oprogramowanie – SpyPhone, pozwalające w pełni kontrolować Waszą komórkę.

Przed naszym nowym partnerem niewiele się ukryje. Tym razem to my wypytaliśmy Piotra Bronikowskiego, koordynatora marketingu Spy Shop.

 Jak zaczęliście swój biznes?

Właściciel sieci sklepów detektywistycznych SpyShop, Paweł Wujcikowski, jeszcze na studiach zafascynował się zminiaturyzowanymi technologiami. Zastanawiło go też, w jaki sposób podsłuchy czy minikamery ukrywane są w przedmiotach codziennego użytku i jak bez wzbudzania podejrzeń można być regularnie szpiegowanym. A co najważniejsze dla każdego z nas – Pawła interesowało, jak się przed działaniem takich urządzeń chronić. Dzisiaj SpyShop pomaga zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Współpracujemy ze służbami, agencjami detektywistycznymi, biurami ochrony. Pomagamy także osobom, które chcą dbać o swoją prywatność i bezpieczeństwo.

 Czym zajmuje się Spy Shop?

Spy Shop to sieć sklepów oferujących specjalistyczny sprzęt detektywistyczny. W naszej ofercie znajdziemy mikrokamery i podsłuchy, ale też sprzęt, który przyda się nam w codziennych sytuacjach. Są to kamery samochodowe, dobrze nagrywające dyktafony czy czołówki przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Wiele naszych sprzętów działa zarówno online, jak i offline – przydają się na przykład na campingach, pod namiotem czy podczas wyjazdu na survival. Trzeba też wspomnieć, że SpyShop to nie tylko sieć sklepów. Nasi pracownicy to przede wszystkim profesjonalni doradcy. Jeśli nasz klient nie ma pewności, na jaki sprzęt się zdecydować, wystarczy, że przyjdzie do jednego z punktów lub zadzwoni do eksperta. Współpracują z nami ludzie z pasją – chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie i pomogą dokonać właściwego wyboru gadżetów do szpiegowania czy monitorowania otoczenia.

 Kim są Wasi klienci?

Wśród naszych klientów, co oczywiste, znajduje się wiele osób związanych z branżą detektywistyczną czy ochroniarską, ale nie tylko. Nasza oferta trafia też w gusta rodziców, którzy chcą mieć oko na dzieci bawiące się w drugim pokoju czy kierowców, zbierających dowody na swoją niewinność w przypadku stłuczki. W ofercie mamy gadżety, które zainteresują osoby aktywne sportowo, podróżników, właścicieli psów i wiele innych grup. Wśród naszych klientów jest też wielu właścicieli firm, które wykorzystują sprzęt do ochrony pracowników czy wrażliwych danych. Sprzedajemy też oprogramowanie SpyPhone, które archiwizuje SMS-y i MMS-y oraz dostarcza raporty na nasz adres e-mail.

 Co Was wyróżnia na rynku?

Działamy w środowisku nowoczesnych technologii. Każdy sprowadzony przez nas sprzęt jest fabrycznie nowy, przetestowany nie tylko przez nas, ale też przez specjalistyczne portale czy media branżowe. Stworzyliśmy też detektywistyczny blog, na którym znajdziemy ciekawostki dotyczące historii szpiegostwa i kryptologii czy porównanie sprzętów: kamer, czy czołówek. Mamy też swój kanał na YouTube, gdzie pokazujemy jak działają poszczególne produkty. Warto też wspomnieć, że bardzo dbamy o anonimowość naszych klientów. Sprzęt wysyłamy w tzw. dyskretnych paczkach, które nie zdradzają ani nadawcy, ani zawartości.

 Dlaczego zdecydowaliście się na współpracę z Mobile Vikings?

W społeczności Vikingów z pewnością znajdują się zarówno pasjonaci gadżetów, fani nowych technologii, osoby zainteresowane technikami detektywistycznymi czy kryminologią, jak i te myślące po prostu o poprawie bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich na co dzień. Tym bardziej, że o ochronę prywatności w erze cyfrowej jest coraz trudniej. Wiemy, że do Mobile Vikings dołączają ludzie, którzy cenią sobie niezależność, ale jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Wyznajemy podobne wartości, stąd pomysł na współpracę. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas promocja, spodoba się Vikingom.

 Co przygotowaliście dla użytkowników Mobile Vikings?

Vikingowie po kontakcie z nami dostaną 10% zniżki na nowe oprogramowanie SpyPhone. Pozwala ono w pełni kontrolować nasz telefon. Możemy na przykład nagrywać dźwięk i wideo nawet jeśli sprzęt wygląda na wyłączony. Dodatkowo możemy podsłuchiwać dźwięki z pomieszczenia, w którym zostawiliśmy telefon. Oprogramowanie zostanie zainstalowane na urządzeniu dostarczonym przez Vikingów. To nie wszystko. Chętnie podzielimy się z Vikingami ekspercką wiedzą i ciekawostkami ze świata gadżetów szpiegowskich i szeroko pojętego bezpieczeństwa. Pomożemy rozwiązać problemy dotyczące sprzętu, pokażemy jak działają różne gadżety i podsuniemy kilka pomysłów, jak chronić się na przyszłość.

Dziękujemy za rozmowę.

PS od Vikingów
Współpracując z tak intrygującą firmą, nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności przetestowania niektórych jej sprzętów. Na początek wzięliśmy pod lupę SpyPhone. Niedługo podzielimy się z Wami recenzją oprogramowania oraz opowiemy o możliwościach jakie dzięki niemu zyskujemy.

Wasze komentarze: